Kuchyně na míru

Foto 1

Plánujete, že si pořídíte novou kuchyň? Obraťte se na nás, zhotovíme vám ji na míru. Společně probereme, jak by měla vypadat, vybereme nejvhodnější materiál, připravíme vám grafický návrh a cenovou kalkulaci zdarma a pak přejdeme k realizaci. Naše služby zahrnují také dopravu i montáž.

Materiály

Korpusy

Na korpusy používáme laminované dřevotřískové desky, odebíráme materiály od tuzemských i zahraničních výrobců renomovaných značek – Kaindl, Egger, Funder Max, Kronospan.

Kuchyňská dvířka

Vyberte si

  • dřevěná dvířka
  • MDF dvířka stříkaná do vysokého lesku
  • MDF fóliová dvířka
  • dřevotřísková dvířka dýhovaná přírodní dřevěnou dýhou
  • laminované dřevotřískové desky (mat i lesk)

Pracovní desky kuchyňských linek

Používáme dřevotřískové desky, které jsou opatřeny vysokotlakým laminátem, který je odolný proti opotřebení, vlhku a teplu.

Dálé používáme Corian. Je to umělý kámen vyrobený z přírodních minerálů a čistého akrylového polymeru, které podléhají přísné kontrole v souladu s hygienickými předpisy EU. Corian® je pevný syntetický materiál bez jakýchkoliv spojů vhodný k výrobě kuchyňských desek, stolů, dřezů, umyvadel, obložení a mnoho dalšího.

Technistone je vysoce kvalitní materiál, který kombinuje přírodní suroviny (např. křemen) s nejnovějšími technologiemi míchání a lisování. Díky svým unikátním vlastnostem odpovídá praktickým potřebám moderních domácností.

Kování

Používáme kvalitní kování od firem Blum, Hettich a Häfele.

Drátěný program na kuchyňské linky používáme od firem: KESSEBÖHMER, PEKA, REJS, VIBO, Mivokor.

Vybírat můžete ze široké škály materiálů, z různých druhů kování, dřezů, baterií atd. Samozřejmostí je konečné osazení spotřebiči dle vašeho výběru.

zobrazit všechny reference >>

Zaujalo Vás, co jste viděli?
Napište nám a my se Vám ozveme.
nebo