O nás

Od roku 2003 pro vás vybavujeme kuchyně, obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, kanceláře a další místnosti nábytkem dle vašich přání.

Jsme malou rodinnou firmou a díky tomu si dokážeme ohlídat kvalitu každého kousku nábytku, který naši dílnu opouští. Kvalita je pro nás zkrátka opravdu na prvním místě. Zakládáme si na ní už při výběru materiálu, který odebíráme výhradně od prověřených výrobců z Rakouska, Itálie a České republiky.

Sledujeme trendy, které v bytovém designu panují, pravidelně navštěvujeme výstavy a veletrhy nejen v České republice, ale i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že jednou z našich hlavních domén jsou kuchyně, nechybíme na mezinárodním veletrhu EuroCucina v Miláně, kde jsou představeny nejžhavější evropské novinky v oblasti technologií, materiálů i designu.

A jak to u nás chodí?

  • Návštěva u vás - přijedeme k vám, povíte nám, co si přejete a jakou máte představu, rádi také poradíme.
  • Zaměření - provedeme přesné zaměření prostoru, kde má váš nový kousek stát.
  • Grafický návrh - pro vaši lepší představu vám zhotovíme návrh. V případě, že využijete našich služeb, je zcela zdarma.
  • Schůzka u nás - doladíme detaily a odsouhlasíme si finální podobu.
  • Cenová nabídka - připravíme po vás cenovou nabídku.
  • Zhotovení nábytku - celý výrobní proces probíhá v naší dílně.
  • Doprava a montáž - nelamte si hlavu s tím, jak nábytek přepravíte a dáte dohromady, to všechno je na nás.

Za jak dlouho můžete mít svůj vysněný nábytek doma?

U každého kusu nábytku je to jiné, záleží na náročnosti výroby a jednotlivých postupech, protože ty opravdu nešidíme. Co se týká materiálů, tak máme své osvědčené dodavatele, kteří nám garantují jejich dobrou dostupnost. Nevzniká tedy žádná prodleva, která by zbytečně prodlužovala lhůtu výroby.

Pro vaši orientační představu může zhotovení nábytku trvat 6 týdnů až 2 měsíce, ale ani kratší dodací termíny nejsou výjimkou. Zavolejte a řekneme vám konkrétně, co a jak.

Zaujalo Vás, co jste viděli?
Napište nám a my se Vám ozveme.
nebo